Czy staniki sportowe nadają się do noszenia na co dzień?

Nowości

Historycznie sportowe biustonosze były brane pod uwagę tylko wtedy, gdy kobieta brała udział w treningach lub sesjach sportowych, ale od jakiegoś czasu stały się po prostu modne, są widoczne na wybiegach i czerwonych dywanach. Coraz więcej kobiet decyduje się na wygodę, jaką zapewniają i to sprawia, że staniki sportowe staje się codziennym biustonoszem wielu z nas.

Za co lubimy staniki sportowe?

Biustonosze sportowe nie są zaprojektowane, aby być sexy i nie są konkurencją dla czarnego koronkowego stanika, który zakładasz w romantyczną noc. Ale kiedy pomyślimy o praktycznych aspektach dbania o nasze piersi, biustonosze sportowe mogą być świetną alternatywą do noszenia na co dzień.

Zalety biustonosza sportowego do codziennego użytku

Dodatkowe wsparcie jakie zapewniają staniki sportowe jest idealne zarówno dla większych piersi, jak i dla każdej kobiety, kto na co dzień jest dość aktywna -bez względu czy chodzi o bycie zagonioną mamą, czy pracę w trudnych fizycznie warunkach, takich jak pielęgniarstwo czy ogrodnictwo. Ostatnią rzeczą, o którą chcesz się martwić to Twoje piersi lub nawet zbyt duży widok w górnej części biustonosza, kiedy się pochylasz.

Biustonosze sportowe zawsze przywodziły na myśli kompresję, która często tworzyła w naszych głowach przerażający, spłaszczony wygląd – szczególnie w przypadku większych biustów. Na szczęście istnieje teraz wiele biustonoszy sportowych, które są zaprojektowane tak, by otulać piersi a nie je spłaszczać, tym samym zapewniając wspaniały ich kształt.