Robimy porządki w szufladzie ze stanikami!

Nowości

Biustonosze są podstawą każdego kobiecego stroju. Dobrze dopasowany stanik lub odpowiednia bielizna dopasowana do stroju mogą sprawić, że reszta Twoich ubrań będzie wyglądać lepiej, mogą poprawić kształt ciała i podkreślić sylwetkę, podczas gdy zły biustonosz – całkiem dosłownie – może Cię poważnie zawieść.

Według ekspertów od brafittingu tylko bielizna, która jest dobrej jakości, prawidłowo dopasowana – poprawi wygląd Twoich ubrań i ostatecznie to, jak sama się w niej czujesz. Dlatego, warto zainwestować w stylową i solidną bieliznę, taką jak staniki Freya – która ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia najlepszego kształtu ciała i idealnego wykończenie ubioru.

O czym pamiętać kompletując bieliznę?

Aktualizując szufladę z bielizną, powinnaś dążyć do osiągnięcia idealnego połączenia funkcji, mody i różnych stylów lub kształtów, ale najpierw musisz zrobić miejsce na te nowe piękne staniki. Zatem odśwież swoją szufladkę, wyrzucając z niej wszystko, co źle dopasowane, luźne, zużyte lub nadmiernie rozciągnięte. Biustonosze są bardziej narażone na zużycie niż większość innych ubrań, a kiedy zaczyna się to dziać, po prostu nie spełniają swojej funkcji, więc konieczne jest wykonanie takiego porządku.

Najważniejszy styl stanika w Twojej szufladzie

Różne style są naprawdę sexy, ale biustonosze na co dzień mają być przede wszystkim niewidoczne i wygodne. Niezwykle gładkie i bez szwów staniki Freya dobrze wyglądają pod wszystkim, więc zdecydowanie nie ograniczaj ich do noszenia do zakładania pod koszulkami.