Makijaż permanentny oczu – praktyczne informacje

Nowości

Podczas ustalania terminu wizyty celem wykonania w salonie makijażu permanentnego oczu należy pamiętać o czasie gojenia po zabiegu. Będziesz potrzebować kilku dni po tymże – bez większych planów czy obciążających zadań. Dlaczego? Nie będziesz nowiem wyglądać najlepiej – obrzęk, sączący się pigment, wyglądający jak mokra farba w tym czasie nie doda Ci urody, więc raczej zaplanuj pozostanie w domu.

Co robić a czego nie po makijażu permanentnym oczu?

Przede wszystkim, gdy już wiesz kiedy idziesz na makijaż permanentny oczu z longline.pl/makijaz, najlepiej zaplanuj wycieczkę do supermarketu, by uzupełnić mieszkanie o przedmioty, których będziesz potrzebować: maści, środki przeciwbólowe, dobrą książkę lub filmy. Trzymaj się też z dala od „brudnych” obowiązków jak koszenie czy prac porządkowych, które mogłyby spowodować, że brud czy bakterie dostaną się do tego obszaru.

Kiedy nie zapisywać się na makijaż permanentny?

Nie planuj tej procedury tuż przed wyjazdem na urlop, ponieważ potrzebujesz czasu aby wszystko się pięknie zagoiło. Poza tym będąc na urlopie raczej nie będziesz w stanie uniknąć słońca, wiatru i tak dalej. Poza tym, nie należy zakładać ulubionych ubrań podczas zabiegu, ponieważ pigment może niechcący na nie prysnąć, a jego spranie może być problemem. Najlepiej załóż coś wygodnego. To zawsze dobry pomysł!